שְׁאֵלָה:
האם חזה בחזה יכול להזיק לגב?
Shlublu
2015-04-02 14:36:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

שמעתי דברים סותרים רבים הקשורים לפגיעה במכת חזה בגב. (הכל במהלך דיונים לא רשמיים. אין לי שום אזכור לכלול כאן, אז השאלה שלי).

  • יש האומרים ששחייה יכולה להיות טובה רק לגב ולשאר הגוף

  • יש אנשים אחרים שאומרים שחזה עלול להיות מזיק לגב, גם אם השחיין טובל את ראשו. (אז חייבים להקפיד מאוד על הטכניקה, אפילו בהקשר פנאי).

אני מצפה שהאמת תהיה איפשהו בין שני הקצוות הללו, אבל יש לי אין דרך להבין בעצמי.

התגובות הוסרו. נא לא לענות בתגובות.
שתיים תשובות:
#1
+5
michaelpri
2015-04-04 08:21:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

ברוב המקרים, שחייה היא פעילות גופנית טובה. שחייה קלה היא גם טיפול לאנשים עם כאבי מפרקים וגב. מוח החזה אינו בדרך כלל השבץ המומלץ לטיפול מכיוון שאם הוא נעשה באופן שגוי, הוא עלול להזיק.

מכיוון שאתה צריך להמשיך ולהביא את הראש לנשימה, המפרקים בגב העליון והצוואר מתארכים ונאלצים להתמודד עם הרבה לחץ מתנועה חוזרת. זה יכול לגרום לכאב רב, במיוחד לאלה שחוו בעבר בעיות גב. ראש מורם ומביט קדימה יכול גם לגרום לירידת הירכיים שלך, מה שמאמץ עודף על הגב התחתון. זה יכול להוביל לבעיות גב נוספות, כגון מתיחת יתר.

יש כמה טיפים שיעזרו לך להימנע מכאבי גב בעת שחייה של גב הגב.

  • שמור על הראש מתחת למים כמה שיותר זמן; חבישת משקפי מגן עוזרת לכך

  • נסו להשאיר את הראש מביט במקום לקראת סוף הבריכה

  • היכנסו לשחייה שיעורים - ניתן למצוא מדריכי שחייה בכל מקום, ואם אתה באמת רוצה לשחות חזה ללא כל כאב, זה יהיה טוב לשקול

בסך הכל, יש דרך אמצע כלשהי בין הדברים ששמעת, אבל הדבר השני שציינת כנראה מדויק יותר. בוצע כהלכה, יהיה בסדר, אך עם ביצוע שגוי, אתה עלול לפגוע בגבך.


שחייה וכאבי גב

<תגובה הוסרה> בואו נמנע מלהיכנס לדיונים ממושכים בצ'אט אלא אם כן הם קשורים ישירות לבקשת הבהרות או עריכת תיקונים בפוסט. צ'אט הוא מקום טוב יותר לפעילויות כאלה. תודה.
#2
+1
kenorb
2015-04-06 20:05:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

באופן כללי מומלץ הידרותרפיה ויכולה לשפר את הניידות ולעזור בהקלת אי נוחות ובקידום החלמה מפציעה.

אם יש לך בעיות בצוואר או בגב, אתה עלול לגלות כי חזה מחמיר את מצבך במקום לשפר אותו. אבל זה יכול להיות פשוט בגלל טכניקה לקויה. המשך לנוע


במחקר מניעה וטיפול בכתף ​​השחיין (2006) נוכל לקרוא:

התנועה בכתף ​​בזמן חזה יכולה להשתנות, ותנועה רבה יותר מתרחשת מתחת לפני המים מאשר כל שבץ אחר. כמו הפרפר, הזרועות נעות בו זמנית דרך תנועה שמתחילה בכיפוף מלא עם סיבוב פנימי. עם זאת, המרפקים נותרים מכופפים במהלך הנסיגה עד שמתחברים לחלוטין את עצם עצם הזרוע ומובאים לאינדוקציה אופקית כאשר אמות הידיים נוגעות זו בזו. בניגוד לשאר המשיכות, הידיים לעולם אינן עוברות מתחת לירכיים, כך שכוחות המתיחה על שרוול הסיבוב המתרחשים במהלך המשיכות האחרות בתום משיכה לא מתרחשים בזמן חזה 1 סופ>.

הפניות:

  • [1]: שפירו סי שחייה. ב- Shamus E, Shamus J, עורכים. (עורכים) מניעה ושיקום פציעות ספורט. ניו יורק: מקגרו-היל; 2001: 103–154


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...