שְׁאֵלָה:
האם אוכל להשתמש בדוושת כף הרגל כדי לשלוח לחיצות עכבר ו / או מקשי שינוי באופן ארגונומי?
Franck Dernoncourt
2015-04-01 01:48:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעת שימוש במחשבים, לעתים קרובות אני רוצה לשלוח יותר קלטים מכפי שהמקלדת יכולה. פעם ניסיתי להשתמש בדוושת כף הרגל (גם כן מתג כף רגל) כדי לשלוח לחיצות עכבר ומפתחות שינוי, אך נראה שהדבר מתח עליון בקרסול. האם ניתן להשתמש בדוושת כף הרגל כדי לשלוח לחיצות עכבר ומפתחות שינוי מבלי לקבל בעיות RSI, ואם כן, כיצד אוכל להשתמש בה באופן ארגונומי?


הנה דוושת הרגל בה אני משתמש: מתג כף הרגל כפול USB של Savant Elite על ידי Kinesis Corporation

enter image description here

היציבה שלי:

enter image description here

<הערות נמחקו> נא לא לענות בתגובות
אחד תשובה:
#1
+8
Maulik V
2015-04-02 13:15:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

RSI מתייחס לפגיעות מתח חוזרות ונשנות. אתה רואה שם את המילה 'חוזרת'? אז זה צריך לבוא עם כל דבר שאתה עושה שוב ושוב. לא משנה פרק כף היד, הקרסול, המרפק, הברך!

אבל אז, אם אתה חושב קצת יותר, הכוח שיש לנו בגפיים שלנו שונה זה מזה. אמר שמטבע הדברים, הרגליים חזקות יותר מהידיים. בהרחבה זו, בהונות חזקות יותר מאצבעות, ברך ... ממרפק ומפרק הירך ... מאשר כתף. הדבר נכון גם במקרה של רגל קדמית לעומת זרוע, ירכיים לעומת שריר הידיים וכך גם הקרסול לעומת פרק כף היד.

אני לא אומר ששימוש בקרסוליים לא יגרום ל- RSI), אבל בהשוואה לפרקי כף היד, הקרסוליים שלך קצת חזקים יותר ולכן יקח להם יותר זמן להגיע מושפע. אבל RSI-שחזור ... אז לעשות את זה שוב ושוב לא יחסוך ממך בכלל!

תודה! 1) כן בטוח שכל התנועות החוזרות על עצמן הן נוטות ל- RSI אך ארגונומיה כאן כדי להקל על הסיכון: אני מחפש עצות ארגונומיות כיצד להפחית את הסיכון ל- RSI, ובאיזו מידה היא נוטה ל- RSI 2) האם ניסית להשתמש במתג רגל כדי לשלוח לחיצות עכבר לאורך כל היום? התחושה שלי הייתה שזה מעמיס יותר על הקרסוליים מאשר על העכבר על הידיים / פרקי הידיים.
במקרה כזה, אני חושב שאתה צריך למקם את הדוושה כמו שיש לנו תאוצה במכונית. אבל זו עצה הגיונית טהורה! :)


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...