שְׁאֵלָה:
האם זה בסדר לנשנש אגוזים מומלחים לדיאטה עתירת סיבים?
Jez
2015-04-07 03:14:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני אוהב לנשנש אגוזים כחלק מהקפדה על תזונה עשירה בסיבים, אך מעדיף את טעמם של האגוזים המלוחים על פני הלא מלוחים. האם אכילת אגוזים מלוחים תגרום לי להתייבשות משמעותית או לבעיות בריאותיות אחרות? האם זה עלול לגרום לי לצריכת מלח יומית גבוהה מדי? או שזה בעצם בסדר?

כמה אתה מתאמן / מזיע? זה משנה גם כן. אני ממליץ גם לעבור על כמה מהכתובות המיתולוגיות על התעללות על המלצות דלות נתרן.
אחד תשובה:
Dave Liu
2015-04-07 04:44:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כמו רוב המזונות, יש לצרוך מלח במתינות. הגוף שלך זקוק למלח, אבל רעיון טוב יהיה לנסות לחתוך מלח מחלקים אחרים בתזונה שלך. לדוגמה, קבלו צ'יפס לא מלוח או ללא קטשופ. בדוק את הערך המומלץ היומי להערכה של כמות המלח שאתה נוטל. יתר על כן (תודה לקארי גרגורי שהצביע על כך), שתיית מים עשויה שלא להיות הרעיון הטוב ביותר לקיזוז צריכת הנתרן. לדברי הדיאטנית מוניקה ריינאגל (מתוך קישור LiveStrong),

"שתיית מים מיותרים לאחר ארוחה עשירה בנתרן עשויה לעזור לשטוף חלק מהנתרן מגופך ועשויה גם לעזור להיפטר מכמה שמרו על מים כדי להפחית את הנפיחות ...

רק שתיית מים נוספת, לעומת זאת, היא לא פיתרון לדיאטה עתירת נתרן גבוהה לטווח ארוך , אומר ריינאגל. נפח הדם המוגבר הנובע מכך שגופך אוחז בעודפי המים הוא זה ש מעלה את לחץ הדם .

אז תלוי בשאר הדיאטה שלך. אתה יכול לשפוט טוב יותר בעצמך אם אגוזים מומלחים הם בסדר, או שאולי לא מלוח יהיה יותר טוב. להיות זמן טוב לבחון מקורות אלטרנטיביים של סיבים.

http://www.health.harvard.edu/newsletter_article/salt-and-your-health

https://en.wikipedia.org/wiki/Hygroscopy

http : //jap.physiology.org/content/65/1/332.short

http://www.livestrong.com/article/529042-does-drinking- מים לשטוף-נתרן-בגוף /

מעניין קרא אם אתה רוצה לדעת יותר על הסרת נתרן מהגוף-

ncbi .nlm.nih.gov: קצב הזעה ואובדן נתרן במהלך העבודה בחום

מלח הוא היגרוסקופי ביותר ולכן נראה כי צריכת מים גבוהה עם נתרן + גבוהה תביא בעיקר לאגירת מים רבה ולעליית ה- BP שתלווה אליו. אני לא חושב שזה קל לשטוף מלח על ידי שתייה נוספת.
@CareyGregory תודה שהבנת את דעתי. אתה כל כך צודק. יתר על כן, לא היו לי שום אזכורים כאן, וזה רע מאוד מכיוון שאנו מעודדים מאוד לצטט מקורות למידע.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...